טיפים למציאת פרטנר להורות

08/02/2012

אין דבר בעולם שאתם רוצים יותר מלהביא ילד לעולם. נרשמתם לאתר, פתחתם כרטיס, מילאתם את הפרופיל ואתם משוחחים עם פרטנרים אופציונליים מפעם לפעם. עד כאן הכל נכון. ובכל זאת, אין התקדמות בתהליך ונדמה שהמרחק ביניכם ובין הגשמת חלום ההורות, נשאר כשהיה. מדוע? מה אתם עושים לא נכון?
לפניכם רשימת טעויות שכיחות שאנשים המחפשים פרטנר עבור הורות משותפת עושים לא מעט:


1. הפרטנר המתאים ייפול עליי מהשמיים- הירשמות לאתר, מילוי פרופיל ושיטוט מפעם לפעם בפרופילים אחרים לא יוביל אתכם, בהכרח, לתוצאה הרצויה. חיפוש שותף הוא עבודה בפני עצמה ואם אתם באמת ובתמים רוצים להביא ילד לעולם- הרי שמדובר בעבודה רצינית. ראשית, על החיפוש להיות ממוקד- מה בדיוק אתם מחפשים? מה חשוב לכם בפרטנר העתידי (מ מגורים, גיל, השכלה, מראה, השקפת עולם) והיכן אתם יכולים להתפשר. שנית, החיפוש חייב להיות אינטנסיבי. השקיעו זמן בשיחות טלפון ופגישות והקדישו מעצמכם עבור המטרה. האיש שאתם מחפשים, הולך להיות חלק מחייכם עד סופם. אל תזלזלו בכך.


2. רשימת מכולת- הגדרת דרישות היא לגיטימית ואף חשובה אולם, יש לזכור שבסופו של יום, אתם מחפשים אדם ואין אנשים מושלמים. צאו מנקודת הנחה ששוני בין ההורים לאו דווקא רע ואולי אף חיוני להתפתחות תקינה של ילד. אם בחרתם לוותר על בנק הזרע , פונדקאות ושלל האופציות האחרות, הרי שאתם מחפשים שותף, אדם נוסף שייטול חלק בקשיים ובשמחות. אי אפשר לצפות שעמדותיו, דעותיו והשקפת עולמו בכל נושא ועניין תהא זהה לשלכם. הציפייה הלא ריאלית הזו תוביל למפחי נפש רבים. החליטו מראש מה פחות חשוב לכם ומה יהרג בל יעבור ושמרו על הראש פתוח. ובעיקר על הלב.

 

3. פנטזיות- שאלו את עצמכם האם הגעתם לאתר בשביל המטרה שלשמה הוא הוקם. לא מעט אנשים באתרי הכרויות שותף למציאת הורות, כלל לא מחפשים פרטנר כזה אלא זוגיות. ישנם כאלה שנמצאים בזוגיות אולם זוגיות זו נמצאת בקשיים - במקרה זה פנו ל 

ייעוץ זוגי

כלומר, מדובר בגברים ונשים שחצו את גיל 30 ומעוניינים באמת ובתמים בילד, אבל לא רק בו. משאת נפשם האמיתית היא למצוא פרטנר להקמת משפחה ולגדל את הילד לא במסגרת הורות אחרת אלא במשפחה נורמטיבית.

 אחרי שמצאתם זוגיות, שמרו עליה! מציאת בן זוג היא משימה אפשרית! ניתן לשמר אותה באמצעות מתנה מקורית ארוחה רומנטית או כל מחווה אחרת.  

 

חזרה למגזין
Loading