מתנות ליולדת- משלוח עציצים עד קרם פנים

21/03/2021

אחרי שנים רבות של התכתבויות, פגישות ובדיקות הריון, סוף הגיע הרגע שחיכתם לו כל כך הרבה שנים, אתם סוף סוף הורים. מעבר לרגע המרגש הזה, חשוב לזכור שהאישה עברה הרבה שעות של כאב וסבל כדי להגיע שתוכלו להגשים את החלום שלכם. במקרים רבים, אנו רואים שהאבות קונים מתנות נחמדות כדי להוקיר תודה. אנחנו ממליצים לעשות זאת גם אם אתם לא במערכת יחסים זוגית- כי הרי אתם תישארו בקשר עם האמא כל חייו של הילד, וכדאי להתחיל ברגל ימין.

 

ירוק בעיניים

 

המתנה הקלאסית ביותר לתת ליולדת היא עציץ. משלוח עציצים לאהובה מראה כי האבא רוצה להנעים את זמנה. מעבר ליופי הויזואלי של העציצים והפרחים, מחקרים הראו כי עציצים משפרים מגוון דברים כמו פרודקטיביות וריכוז (עד כ-15 אחוזים). בנוסף לכך, עציצים מורידים את רמת המתח ומשפרים את מצב הרוח. אין ספק שכל אלה חשובים מאוד, במיוחד לאחר לידה, כשהאישה מאוד אמוציונלית. לכן, עציצים יכולים לעזור לה להרגיש יותר טוב.

 

הכל בשבילה 

 

פעמים רבות, מתנות לילדות משלבות מוצרים לאמא וכמובן גם לתינוק. אבל צריך לשים לב שגם האמא מקבלת את מלוא תשומת הלב שמגיעה לה. לכן, אנו מציעים לפנק אותה במארז של כמה מוצרים נחמדים שיגרמו לה להרגיש טוב. ראשית, קרם פנים או קרם גוף בהחלט יכולים לעשות את העבודה, בטח בהתחשב במגוון הרחב שלהם. כך שבטוח תוכלו לקלוע לטעם שלה.  זאת ועוד, קרמים שונים יכולים להעניק רכות והנאה לאורך זמן, שבהחלט יגרמו לה להרגשה טובה.

מתנה נוספת, ובהחלט שימושית היא שובר מתנה למוצרים. הכוונה היא למוצרים שבהם תשתמשו בכל יום, כמו בגדי ילדים, חיתולים וכדומה. אלו כמובן ישארו לאורך התפתחות התינוק, וכך תוכלו להתחיל את מסע ההורות ברגיל ימין. יתרון נוסף של שוברים אלו הוא חיסכון בזמן, שהרי כל אחד מכם יכול ללכת לקנות אותם כאשר התינוק נמצא אצל ההורה השני. 

לאחר המסע שעברתם לעבר הורות משותפת, כולל 9 חודשים של היריון, אין ספק שההיכרות ביניכם יותר טובה, מעבר לשם המשתמש המוצג באתר. נצלו את הידע שצברתם על מנת לקנות לה משהו שהיא אוהבת במיוחד. יהיה זה שוקולד, אוכל טעים שהיא לא אכלה הרבה זמן, או סתם מפיץ ריח- ככל הנראה הערכה ביניכם תתפתח ותוכלו לשמור על קשרים טובים, למען הילד החדש. 

 

מסע חדש ומרגש

 

אחרי הולדת התינוק, הורים רבים חושבים שהמסע נגמר, אך להפך הוא רק מתחיל. בין אם תרצו או לא, אתם ההורים שלו, ותמיד תצטרכו לשמור על קשר מסוים לטובת הילד. מה גם שתצטרכו לראות אחד את השני כאשר אתם מעבירים את הילד להורה השני. לכן, אנו מציעים להתחיל את היחסים ברגיל ימין ולהביא ליולדת מתנות מיוחדות כדי שתרגיש טוב לאחר הלידה. 

חזרה למגזין
Loading